ULTRASONIK PIEZO BURUN ESTETIğI NEDIR OPTIONS

ultrasonik piezo burun estetiği nedir Options

ultrasonik piezo burun estetiği nedir Options

Blog Article

Burun estetiği, ameliyatla veya ameliyatsız olarak yapılabilmektedir. Ameliyatsız burun estetiği uygulamalarından biri botokstur. Burun ucunu kaldırabilmek amacıyla gerçekleştirilen bu işlem sırasında, burun ucunu aşağıya çeken kasa enjeksiyon yapılarak kasın geçici süre fonksiyon görmemesi sağlanır. Böylelikle burun ucunda bir miktar kalkma sağlanır.

Ağızdan Nefes Alma: Ameliyat sonrası burun tıkalı olabilir. Bu nedenle ağızdan nefes almaktan kaçının.

Kapalı burun ameliyatı, belirli sağlık sorunları olan kişiler için riskli olabilir. Özellikle kalp hastalığı, kanama bozukluğu gibi kronik rahatsızlıkları olanlar bu chance altındadır.

Burun ameliyatı genel olarak ağrılı bir işlem değildir. Ayrıca her hastada maksimum konfor sağlamak için ameliyat sırasında özel uyuşturma teknikleri uygulanır. Bu sayede tüm hastaların oldukça rahat bir ameliyat sonrası dönemi geçirmesi hedeflenir.

Bunun yanı sıra alkol, kullandığınız ilaçlarla etkileşime girerek kanınızı inceltebilir ve bu da ciddi kanamalara neden olabilir. Bu nedenle, eğer bu iki alışkanlığa veya birine sahipseniz, burun estetiğinizin sonrasındaki  one ay boyunca bundan uzak durmalısınız.

Estecenter gives superb health expert services with quite a few medical personnel and Medical practitioners specialized in hair transplantation, beauty surgery and medical aesthetics.

Howdy , Have a 'free consultation' from our doctors. Never miss out on this likelihood! Get in touch with our team now and embark on a transformative journey with Estecenter. Your desire glimpse is waiting for you!

Burun estetiği pek çOkay farklı teknikle yapılabilir ve Detay hastaya, hedefe en uygun teknik tercih edilir. Bu operasyon kapsamında kemik, kıkırdak doku ve deri tabakası değiştirilebilir.

Rinoplasti ameliyatı , genellikle genel anestezi altında yapılır. İşlem sırasında, burun üzerindeki cildi kaldırmak için bir kesik yapılır ve burun kemikleri ve kıkırdakları yeniden şekillendirmek için gerekli olan işlemler yapılır.

Burun ameliyatı sırasında bu yapılara uygun tekniklerle müdahale edildiği takdirde yaşlanmanın etkileri de gecikir.

Ameliyatsız burun estetiği işlemlerinden bir diğeri de likit rinoplasti olarak da tanımlanan burun şekillendirmedir.

Burun estetiği randevusunun alınmasının ardından birkaç hafta önce ameliyat için hazırlıklar başlar. İşlem sırasında herhangi bir sorun yaşamamak advertına öncesinde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

Burun estetiği sonrası oluşan komplikasyonlar, şişlikler ve kızarıklar bir hayli can sıkabilir. Burun ameliyatı sonrasında uygulanacak bakım, hızlı iyileşmenizin yanı sıra ameliyatın başarısını da destekler.

Septal Uzatma Greftleri: Bu yöntemde septumun dorsal veya kaudal kısmına sabitlenmiş bir greft kullanılarak uç projeksiyonu artırılır. Bu greft istenen açıda sabitlenebilir ve burun ucunun daha belirgin hale gelmesini sağlar.

Report this page